top of page
Search

Alateadvuse programmeerimine

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Enesekindluse tõstmise sisestus

Väga tihti kargavad mulle pähe põnevad ideed, mida suurima rõõmuga ellu viiksin, aga imelikul kombel on mingi asi peas, mis seda entusiasmi alla surub. Tagasilöögid mõjuvad kuidagi eriti laastavalt, sest kinnitavad mu esialgset hirmu – ma ei saa hakkama.

Enamus meie probleeme on seotud limiteeritud uskumustega eelkõige iseenda suhtes. Mis minust küll mõeldakse? Mis siis, kui ma endale häbi teen? Mis siis, kui ma hakkama ei saa? Mis siis, kui ma pettun? Mis siis, kui ma kahetsen? Need uskumused on sügaval meie alateadvuses peidus ja juhivad meie mõtteid ja tegemisi. 

Igapäevaste positiivsete sisestustega on võimalik seda mustrit alateadvuses muuta.Uued uskumused tõstavad enesekindlust, teotahet ja eneseusku.

Kuna meie teadlik meel on võimeline keskenduma vaid ühele asjale korraga, siis on võimalik täita teadvus uskumustega, mis meid toetavad.

Lindistasin meile selle klipi, et sisestust eriti mugav teha oleks. Mina kuulan seda sama klippi iga kord, kui mul motivatsioon kehva enesetunde taha kinni jääb. Korda koos minuga neid lauseid ja kujuta ette, mis tunne on end niimoodi tunda. Seda tehnikat kasutavad kõik autorid, koolitajad, treenerid ja sportlased, kelle raamatuid lugenud olen ja nad peavad seda üheks kõige väärtuslikumaks tööriistaks, et püsida motiveeritud.

Tea, et sügavaid alateadlikke uskumusi ei saa muuta vaid paari päeva või ühe korraga. Tee seda näiteks kuu aega, iga päev ja sa näed kindlasti oma elus muutusi.

Jäta ka meelde, et oluline pole mitte neid afirmatsioone uskuda, vaid neid korrata. Kuula seda klippi ja korda neid sõnu nii mitu korda, kuni tunned, et midagi on su sees nihkunud.


Post: Blog2_Post
bottom of page