top of page
Search

Anneli kogemus Edukate elustiili käsiraamatuga

Sain eile Annelilt selle imeilusa kirja. Aitäh sulle armas, et jagad, toetad ja avad ennast. Kõik koos suudame üksteist inspireerida ja aidata vabaneda hirmudest ja kahtlustest. Tulen juba varsti jälle Kuressaarde ja siis saame koos terveneda 🙂

Tsau, Elina!

Olin kursis, et annad välja raamatu ja vaatasin ka kodulehte. Siis mul ei tekkinud veel otsest huvi seda endale soetada… Kui aga Kuressaares enne jõule kohtusime, siis ei olnud nagu enam mingitki küsimust ka. Sinu energia ja olek… Ma tahan ja pean selle raamatu saama.

Algselt tahtsin üht ja seda oma õele, aga kuna sa panid nii südamliku ja siira pühenduse mõeldes ju minu peale, siis minu käsi ei tõusnud, et seda lehte välja rebida nagu sa ütlesid.

Olen väga tänulik, et meie mõlema teed Kuressaarde viisid ja seal kohtusime!


Mulle õudselt meeldib sinu kirjutamise stiil. Väga lihtne on lugeda, tekst kergesti arusaadav ja jutt voolav ning ladus. Sinna sekka veel muhedad ja humoorikad võrdlused-väljendid-sõnakasutus ja ongi olemas kõik, et kokku saaks üks mõnus lugemine. Sellest veel rohkem meeldib mulle kui siiras ja aus see kõik on. Võtad end lugeja ees nö alasti – näitad haavatavust ja ma usun iga sinu sõna.

Minu sõbranna on juba mitu aastat tegelenud esoteerikaga. Käib (kaug)seanssidel, kohtub tervendajaga, mediteerib ja mida iganes veel. Ta räägib mulle enda kogemustest, aga üldiselt ei oska ma temaga kuigi palju kaasa rääkida. Pean ise ennast nö pooltooreks, ehk et osade aspektidega nõustun, osadega mitte. Veel. Tema ei ole minus sütitanud kirge, et ma sooviksin ise seda valdkonda lähemalt uurida. Seda oled teinud sina, Elina! Olen ise ka päris üllatunud, et ma nüüd leian, et võiksin tõepoolest saada abi esoteerilisest maailmast ja leida mõnele probleemile lahenduse ja lihtsalt olla õnnelikum inimene. Näiteks minu keeruline suhe unega – me ei ole hästi läbi saanud vähemalt 9. klassist saati. Olen nüüd juba mitu õhtut enne magama minekut kuulanud sinu enesekindluse sisestamise klippi. Lisaks vaatasin 35min pikkust videot meditatsioonist, mis seletab võhikule ilusasti ära miks ja kuidas.

Oleme õega vahel rääkinud, et ta tahab, et ma tervendaja juurde läheksin. Olen seda mõtteis mõlgutanud, jõudmata tegudeni. Siiiiis…. Vaatasin sinu läbituid koolitusi ja sel hetkel murdus minus miski ja pisarad hakkasid voolama. Mõtlesin, et hirmsasti soovin ka seda võrratut massaaži.

Õigemini, soovin kogeda kõike, milleks võimeline oled ja ise tunda seda maagiat. Arvan, et mõte, et ma tõepoolest võiksin leida abi sellest salapärasest maailmast, päästiski valla pisarad.

Alles hiljuti mõtlesin, et kui ma saaks ajas tagasi minna – kas ma muudaksin midagi? Ühte “väikest” asja muudaks küll. Peitu pugemise asemel kallistaksin oma isa, kui viimast korda nägime. Suures plaanis ei muudaks vast midagi, olgugi, et valus on. Oleksime ju hoopis teistsugused inimesed, kui me ei oleks minevikus (ja ka praeguses hetkes) läbi elanud kõike paska ja valu, mida elu ette viskab. Ma arvan, et ma ei oleks veeranditki nii empaatiavõimeline ja kaastundlik inimene, kui elu oleks kogu aeg lill olnud. Ma ei oleks muidu see Anneli, kes ma praegu olen. Raskused teevad tugevaks! Igale inimesele antakse nii palju, kui ta ära kanda jõuab.

Vaatasin videot sinu raamatu esitlusest ja mõtlesin, kui äge õhkkond ja energia seal olla võis ja oleksin tahtnud ise ka seal viibida. Sama tundega vaatasin pilte sellest, kuidas sõbrantsidega eesmärkide plakateid tegite. Mõtlesin, kui lõbus ja tore see ettevõtmine võis olla.

Raamat meeldib mulle väga! Elina, sa oled oma ea kohta äärmiselt tark ja elukogenud noor naine! Räägid ju puhtalt enda isiklike kogemuste põhjal ja see teebki raamatu sõnumi nii väärtuslikuks. Nõuanded on asjalikud ja praktilised. Minu arust on väga kihvt tema formaat – kalender, märkmik ja motivatsioon kõik ühes. Iga lehekülg sisendab minusse eneseusku ja optimismi ning tunnen, kuidas sõnal on jõud. Selle jõu saavutamiseks annab suure panuse väga hoolikalt ja tabavalt valitud pildid. Oled saanud hakkama millegi imelisega, Elina, ja tunnen, et sinu loodu on nagu siiras ja soe kallistus sõbralt, keda pole ammu kohanud.

Hakkan otsi kokku tõmbama, “kõigest” üle 2 tunni kirjutanud.

Võtsin end sinu ees samamoodi “paljaks” ja kirjutasin hingest. Tead mis? Ei oska näppu peale panna, aga tunnen iga keharakuga, et oled absoluutselt minu usaldust väärt! Mis sellest, et pole aastaid suhelnud. Selleks, et mitte murduda, tuleb painduda. Aitäh sulle, et aitad mul saada tugevamaks! Oled nii siiras ja soe inimene ning tõeline inspiratsiooni allikas!

Anneli

Post: Blog2_Post
bottom of page