top of page
Search

OSHO elu 12. päev aga 1. päev haigena vastu seina joosta

Osho: “I am giving you a very fundamental technique, fresh and unused. And it is going to become worldwide, without any doubt, because its effects will show anybody that the person has become younger, the person has become more loving, the person has become graceful. The person has become more flexible, less fanatic; the person has become more joyful, more a celebrant. “All that this world needs is a good cleansing of the heart of all the inhibitions of the past. Laughter and tears can do both. Tears will take out all the agony that is hidden inside you and laughter will take all that is preventing your ecstasy.” 


Magasin päris kehvasti täna öösel ja ei suutnud ära oodata, et hommik juba kätte jõuaks, sest mul kurk on nii valus. Pea ka tuikab. Hommikusöögil oli keeruline tellimustki esitada, sest tunne on selline, nagu oleks mul kurgus haavandid. Täna saan kuuma tee. Jess!

Ma ei jaksa praeguse Müstilise Roosi intensiivsuse ja oma tervise juures peale kohtususlike meditatsioonide muudes tundides käia. Võiksin veel proovida paljusid idamaiseid maandavaid taidlusi ja põnevaid liikumisi aga teen jõudumööda. Kokku mediteerin päevas 6 tundi + juhendajate treening. See ei tähenda niisama istumist, vaid erinevaid aktiivseid meditatsioone, mis on teaduslikult välja töötatud, et nad mõistusest mööda pääseks ja alateadvust puhastaks.