top of page
Search

OSHO elu 6. päev aga 1. kord tantsida põleva laibaga

Eile õhtul tärkas minus miskisugune trots. Tulin Evening meetingult ka varem ära. Tegelikult ei tahtnud sinna minnagi. Tahtsin oma asju teha. Aga miskipärast ikka läksin. Otsustasin paar korda mitte minna, aga ikka läksin ja tulin poole pealt ära. Tunnen, et see oli ikkagi hea otsus, sest sain paar postitust valmis ja uurisin rohkem Osho kohta. Sattusin vaatama seda videot Osho surma pidustustest. Vaatasin nii umbes 13 minutit ja jäin magama.


Ärkasin täna teise snooze’iga ja debateerisin iseendaga teemal, kas kinkida endale hommik raamatuga või minna taas Buddha Groove’i. Otsustasin esimese kasuks. Mõnus oli. Aitäh Elina, meil oli väga meeldiv hommik. Eriti meeldis mulle kohvitamiselt see lehekülg.


Mul on praegu raske kirjutada. Tulin just matustelt. Kokkusattumus missugune, aga just päev pärast minu tutvumist deth celebrationiga (ülaltoodud videos) tuli teade, et meie seast on lahkunud üks naine. Ja kõiki OSHO keskusest kutsutakse tema lahkumist tähistama.

Vee kaldal, suure ventilaatori all ja mitmekümnete tähistavate punakuublaste keskel oli laip, mis tuli meie püramiidist.

Tantsisin ja kargasin seal vaadates lakke ja keerutades, üritades mitte mõelda ja kui mõelda siis, et “Oh kui tore, et saame siin tema elu lõppu tähistada. Juhuu elagu elu!” Ei, see ei toiminud kuigi hästi. Läksin võtsin Müstilise Roosi juhendajalt käest kinni, et tuge saada. Tema ju ütles, et sel nädalal nutta ei tohi ja et matused on tänane juhendajate treening. Ta hoidis mul käest ja naeratas. Tantsimine jätkus. Vahepeal hõisati “Osho” ja siis jälle tantsiti. Lõpuks viidi laip rongkäiguga mere äärde. Mu mõistus ei saa aru, miks see mu jaoks nii raske oli. Käisin hiljuti sõbranna tädi matustel ja sain väga ilusti ilma pisarateta hakkama, kuigi oleksin võinud vabalt nutta.

Keha põletamine


Tundsin ennast pisut kohkununa ja lohutasin end kahe VÄIKSEMA paki krõpsudega. Jalutasin ja ei mõelnudki midagi, vaid eksisin hoopis ära. Kahjuks ei olnud mul telefoni ka kaasas, et näha, kuhu minema peaks. Vaatasin kõrvale ja seal oli tuk-tuk. Maksin 0,50 € ja sain koju.

Vihane kundalini


Jess! Sain välja selle tunde enda seest. Tulin rõõmsalt tuppa ja kuulasin mõningaid Osho jutuajamisi. Minusse voolas ääretult tugev tänulikkuse ja õnne tunne. Särasin enda toas ja tantsisin, sest olen nii rõõmus selle võimaluse eest siin kasvada, kogeda, õppida ja jagada.


Küll siin saab palju tantsida

Peale mõnusat muljetamist sõbrannaga läksin tagasi meie džunglisse, sest seal oli Latino night. Saab tantsida! Välikohviku ette on moodustunud DJ-puldiga tantsuplats, mis on kaunistatud suurte LED-kerade ja muude tuledega. Jutustan seal ühe teraapiakaaslasega, kes räägib mulle loo, kuidas ta Peruus 30 päeva järjest šamaanidega Ayahuascat jõi ja konnamürki tarbis. Tema sõnum oli, et never again ja Osho on lahe. Ta on itaallasest pokkerimängija.

Et sinulgi oleks lihtsam hakata astuma kindlaid samme oma unistuste suunas lõin meile Edukate elustiili käsiraamatu. Klikka siia ja telli raamat endale pühendusega koju või mine Apollo raamatupoodi. 

Post: Blog2_Post
bottom of page