top of page
Search

OSHO elu 7. päev aga 3 tundi naeru, et ühendust saada oma varjupoolega

Läksin kell 7.30-ks Mentastics on the mat tundi. See oli sisuliselt siis lamamine ja sügav lõdvestus. Ja siis tõstsid natsa õlga, ja puusa ja põlve jne. Liiga unine minu jaoks ja tulin poole pealt ära ja läksin sööma, sest mul oli vaja enne Müstilist Roosi veel toimetada ja selle unelemise peale oma hommikut küll raisata ei soovinud. Vanainimeste praktika. Mina parema meelega teeksin hommikul joogat aga siin joogat ei tehta.

Hommikusöök oli taas amazing. Ei söönud seda siin resordis, vaid kõrval hotelli restos. Maguskartuli ja quinoa pannkook kapsasalatiga. Yumm!!

Müstilise roosi teraapia 3 nädalat- esimene nädal 3h päevas naermist:


Naermise 3 tundi mööduvad iga päevaga üha rutem. Täna oli kõige lihtsam naerda, sest olen mingid nipid enda jaoks kätte saanud, mis aitavad mul mõtteid mitte pähe lasta ja väsimusel ligi hiilida. Inimesed suunavad üha rohkem tähelepanu sissepoole, mis tähendab, et ei otsita enam nii palju väljastpoolt asju, mille üle naerda. Kuigi paljudel on ka tolamängimist vaja. Näiteks panevad härrad oma pea padjapüüri ja padja vahele, lina sinna otsa ja siis hakkavad naerdes pudikeelset jutlust pidama. What ever cracks u up.

Tore, et tsirkust ka tehakse, sest siis on lihtsam. Mõistusel on tegevust ja aeg läheb rutem? Tihti panin endale silmaklapid ette ja läksin oma mulli itsitama. Siis tegin endale pudikeeles nalja ja muudkui veiderdasin iseenda rõõmuks, rullisin ringi, kukkusin pikali, kakerdasin erinevate pilukatega ja muidugi lõkerdasin terve aeg naerda.

Juhenda rääkis, et meie grupp on erakordselt armastava ja üksteist hoidva energiaga.

Me ei saa üksteisega rääkidagi, aga kuna naer on nii lähendav, siis oleme tõesti inimestega seal nagu õed ja vennad, kes üksteise otsas kakerdades naeru lagistavad. Hästi vahva on üks vana pisike hiina naine. Ta on tõesti pisike ja krimpsus ja naerab nii, et silmi polegi näha aga suu on suur nagu kaev. Nii me siis vahime teineteist ja vaatame, kes kõvemini kajakat paneb. Tema muidugi vahepeal tõmbab näppudega oma silmalaud alla ja surub nina üles, et mul veel toredam oleks. Mulle väga meeldib teda paitada ja kallistada 😀 Ta on tõesti nunnu ja see ühendus, mis meie vahel seal saab seal olla on väga eriline. Üldse on pilukad nunnud.


Tunni lõpus sain ühendust ka oma varjupoole naeruga. Kes teab Hindude Kali jumalannat, siis võib ette kujutada, mis naer minus pead tõstis. Viskasin rusikad taevapoole ja naersin kõhu alt “Haa,haa, haa”, omal kulm isegi natsa kortsus.

Tervenemise unenägu meditatsioonis

Siis veel juhendajate treening ja jälle Kundalini meditatsioon. Viimases 15-minutilises pikutamise osas nägin vähemalt viit erinevat “unenägu”. Iga klipi vahepeal ehmatasin end kergelt tagasi. Mäletan ainult esimest, kus ujusin ookeani põhjast ülesse. Vaatasin järgi, mis see tähendab:


To dream that you are swimming suggests that you are exploring aspects of your subconscious mind and emotions. The dream may be a sign that you are seeking some sort of emotional support. It is a common dream image for people going through therapy.

Post: Blog2_Post
bottom of page