Search

OSHO elu 8. päev ja 2. päev varjupoolega + müstiline roos

Tead, mulle ikka väga meeldib siin. See on täielik minu Meka. Täna hakkas mulle tunduma, et aeg läheb siin nii kiiresti, sest esimene kolmandik teraapiast saab homme läbi. See tähendab siis, et need kolmetunnised naerumeditatsioonid saavad homsega läbi. Seejärel algab nutu nädal. Ja siis vaikuse nädal. Ja siis koju…


Kui ma Müstilise Roosi teraapiat praegu ei läbiks, siis käiksin kindlasti iga hommik seal. Ei, mitte sellepärast, et see mulle meeldib. Mu mõistus tegelikult lausa vihkab seda, sest ta on absoluutselt segaduses, paanikas ja lõksus see tund aega, kui meditatsioon kestab. See käib nii, et esimesed 15 minutit hingad kaootiliselt ja kiirelt ninast välja, teine 10 minutit lähed hulluks, siis hüppad täis taldadele käed üleval hüüdes Hoo, siis hoiad 15 minutit tardunult käsi üleval ning seejärel tantsid 15 minutit. Kuni hüppamiseni on päris okei seda teha, aga siis lihtsalt lähevad varbad krampi ja jalad hakkavad valutama. Käte ülal hoidmise ajal karjuvad lihased APPIIII! Ja tants on juba lebo muidugi.

Päris uhke tunne on enda üle, kui see meeletus kella seitsmeks hommikul seljatatud on. Olen kohanud inimesi, kes teevad seda iga päev ja neil on ikka meeletult energiat ja elurõõmu. Osho dünaamiline meditatsioon on teaduslik meetod alateadvuse puhastamisest, keha loomuliku energia äratamisest, teadlikkuse praktiseetimisest ja loomulikult tähistamisest, sest iga päev on ju kingitus.

Hommikusöök

Oo ja siis imeline hommikusöök taas minu lemmik restoranis Darios. See sama ainus koht, kus Osho keskusest väljas söömas käin. Imeline cappuccino ja soe brokoli-tomati püree ciabattal. Freakin’ amazing! Istusin kõrvuti oma israelasest eakaaslasega Müstilise Roosi grupist. Tema hommikusöögirutiin on spinati, ingveri ja ananassi smuuti ning maapähkli ja moosi kolmnurgad. Ja alati kaks espressot. Me ei räägi täna omavahel eriti midagi, sest mõlemad istume ninapidi oma õppematerjalides. Meeletult põnev on seda intensiivset protsessi läbida ja selle teaduslikku tausta lugeda. Jagame peale söömist oma kogemust ja arutleme, milliste avastusteni oleme enda sees jõudnud ja mis üldse toimub.

Kui muud ei saa kandakui tumepunast maani kleiti


Naeru-, nutu-, ja meiditatsiooniproff

Enne naerutunde loen veel oma materjale ja mulle tuleb head Hiina uut aastat soovima meie naeru-Buddha. See on see suur mees Taiwanist, kes naerab hiiglasliku suuga Ha-ha-ha ja higistab rõõmsalt kõik kohad täis. Ta ongi juba ennast niiskeks rabelenud, aga pole lugu, emban teda soojalt ja uurin, kuidas ta ennast tunneb. Tuleb välja, et härrale läbib protsessi juba KAHETEISTKÜMNES kord. Nimelt ta väga naudib oma erinevate kihtide avastamist ja avanemist. Uurin, et millega härra siis tegeleb ka, sest pole just odav lõbu seda siin keskuses praktiseerida. Naerumees on ilmaennustaja juba viimased 21 aastat. Vot tore. Küsimuse peale, et mis ilm siis täna ka tuleb, saan vastuse, et naeruilm. Sobib! 🙂

3 tundi niisama naermist… jälle

Marmorist sädelevas palees alustame sessiooni elektroonilise tantsu saatel tantsides. Seejärel hüüame kolm korda Yahoo! ja hakkamegi naerma.

Täna olen eriti kohal ja jälgin ka vahelduvaid protsesse, mis teistel naeru peale toovad ja eemale viivad. Kolmekümnest kakerdajast umbes viiel on päris raske naeru esile kutsuda. Vahel nad isegi jäävad magama, sest mõistusel on liiga error. Järgmised 5 istuvad stabiilselt ringis, et üksteiselt naerupisikut napsata. Teised viis mängivad tola, pannes sokke kätte ja siis käpuli padjapüür peas ringi roomates või salvrätt ninast välja rippuvalt kaagutades. See kõik on väga tervitatav, sest oma tolasusega kontakti saamine ja väljaelamine on super oluline. Mina neid asju ei tee. Mängisin küll pisut aega voodilinaga ja otsisin kontakti oma varjupoolega, kellega hommikuses dünaamilises kohtusin. Kõige olulisem on lõdvestuda, protsessi usaldada ja kohal olla, ilma ühegi mõtteta, siis saab olla ühenduses kõrgema tunde ehk naeruga.


Õnneks seal dünaamilises meditatsioonis ei tohi keegi silmi lahti teha. Ma oleks vast isegi ära kohkunud, kui ennast niiviisi märatsemas oleksin näinud. Tubli tüdruku sündroomiga preilid ju ei tohi koledusi teha, parastavalt naerda või kahjurõõmu tunda. Need tunded tuleb ikka kenasti alateadvusesse toppida, et need seal siis saaksid mädaneda. Täna olin koll ja mõtlemata, kust see tuleb, lasin dünaamilises enda kehal väljendada kõike, mida keegi näha ei taha. Nüüd naerusessioonil sain väljendada ka enda üleannetut krutski poolt ja siis lihtsalt rahulolevalt südamest naerda selle tõsiduse üle, millega kõigesse suhtun.

Juhendajalt sain tagasisideks, et minu silmadest on näha, et mõistus pole segamas, vaid olen täie teadlikkusega kohal. Kutsus mind the new generation’iks, sest minus olevat erakordne kergus, magusus, lihtsus ja soojus. Olen väga tänulik selle ilusa tagasiside eest.

Et sinulgi oleks lihtsam hakata astuma kindlaid samme oma unistuste suunas lõin meile Edukate elustiili käsiraamatu. Klikka siia ja telli raamat endale pühendusega koju või mine Apollo raamatupoodi.