top of page
Search

unistuste püüdmise väljakutse: 2 päev

Külluse oma ellu lubamise seisukohalt on oluline, et meie kodu ja töökoht ei oleks täis suvalist kola. Kui asju on liiga palju, siis saadame universumile sõnumi: mul on piisavalt ja rohkem juurde ei ole vaja.

Usun, et ka sinus tekitavad punnis kapid ja kuhjunud lauad iga kord pisikese stressinoodikese, kui nendega tegelema peaks aga jälle pole aega.

Ka mälestustest lahti laskmisel on oluline osa ellu ruumi tegemisel. Fotod vanadest suhetest, esemed töökohast või ebamugavad kingad. Jah, mina pean kingadest lahti hakkama laskma.

Siin on siis minu elu teine video. Idee profivideo teha unustasin ära, sest see kõik siin lehel on minu toores looming, mille ilu seisnebki arengus. Jah, tõepoolest võiksin mõnda aega sahtlisse harjutada enne, kui oma käkke internetti üles riputan aga otsustasin, et ka arengu jälgimine on tore. Me kõik alustame kusagilt ja pole kindlasti mitte tegijad esimesel katsel. Aga luban, et see video on juba vingem, kui eelmine 😀


Keha ja vaimu teadlased on avaldanud uuringuid ümbruskonna mõjust meie tervisele. Need uuringud näitavad, et meeldiv keskkond mitte ainult ei paranda meie meeleolu, vaid omab mõju ka meie immuunsussüsteemile ja füüsilisele tervisele.

“So the environment we find ourselves in has a highly hypnotic effect on us. Years ago I used to see many of my hypnotherapy clients at my home. I was struck by how many of my clients reported they always felt like smiling upon leaving after a session. Only after some months did I notice that my little son had stuck a tiny smiley sticker on the door to my clinic room. It was visible, but was so small that it would have been hardly noticeable to people leaving the room.”

Milliste esemetega sina end ümbritsed, et luua positiivsust ja kirge?

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page