top of page
Search

Unistuste püüdmise väljakutse 8. päev


Visualiseerimiseks on erinevaid viise. Käsiraamatus on coachide poolt hommikuti praktiseerimiseks soovitatud suurepärane harjutus, mille käigus ei jää magama. Seal räägin ka miks see töötab ja toon näite selle toimimisest. Siin postituses kirjeldan katsetust, mille hiljuti enda maailma tõmbasin.

Võtsin endale uue hobi – igal õhtul magama minnes kuulata seda visualiseerimise meditatsiooni. Tundub, et see tegevus on toonud mulle unenägusid, mille kaudu mu alateadvus annab mulle märku, kas olen õigel teel.Näiteks oli mul üleeelmisel nädalal selline kogemus, et soovisin üht kindlat ebareaalset kõrget kordaminekut, mille õnnestumine oleks tõeline ime. Tegin seda, et lihtsalt natuke proovile panna kogu seda värki ja naljatades katsetada. Kuulasin manifesteerimise sisendust ja visualiseerisin eesmärki, nagu see oleks juba reaalsus. Siis jäin magama ja nägin unes, et olin lennukis, mis ei suutnud normaalselt maanduda ja seepärast crashis metsa. Lennuk oli aga väga pikk ja painduv nagu madu ja keegi viga ei saanud.


Ärkasin üles ja uurisin internetist, mida üldiselt sümbolite maailmas sellest arvatakse ja sain vastuseks: “Plane crash – may be an indication that your goals or ideals are too high and unattainable; or it may symbolize your self-doubt and lack of self-confidence in attaining these goals.

No vot siis… Peab ikka rohkem endasse uskuma!Tagasihoidlikkusest võtsin siis oma eesmärki vähe reaalsemaks ja nägin unes naist kes päästeti uppumisest. Uurisin taas netist ja selle vaste oli järgmine “Dream about a woman who is drowning” This dream actually has a positive meaning. Something you have been planning to achieve will come true and you might even receive something valuable in near future. Plans that you have been working on will be successfully finished and you will be able to gain praises from everyone.”

Kui olen ennast sümbolite keelega rohkem kurssi viinud, siis oleks jah vast targem neid enda tausta ja hoiakuid meeles pidades tõlgendada, aga praegu teeb sõber Google ka päris head tööd.

Näen väga palju unenägusid ja armastan seetõttu und ehk liigagi palju, sest lõbus on! Suur enamus unub kohe ruttu ära (see pidi nii olema, et kui liigutad ennast siis unub). Seega on seal unenägudes kindlasti veel palju vihjeid peidus, aga kuramus, ei mäleta ju!

Soovitatakse ka “miniunenäod” pärast nägemist kirja panna. Nii unenägu ise, kui ka need mõtted ja tunded, mis seoses nendega (sümbolitega) tekkisid. Nii pikemalt harjutades võib ühel hetkel suuta seal unes igasugu imeasju korda saata.

Mina näiteks armastan unes lennata. Niipea, kui märkan unes, et väga raske on oma keha liigutada või näiteks ei näe oma käelabasid, siis järelikult on uni ja füüsika seadused ei kehti. Kergitan end maapinnalt lahti ja saan hõljuda tavaliselt 30 cm kuni 2m kõrgusel. On tulnud ette ka kõrgemaid lende aga harvemini. Ja siis peab kindlasti õues olema. Loodan, et peagi saan ka neid vahvaid kogemusi, millest need inimesed räägivad, kes teistel planeetidel ja mere põhjas käivad…

Nojah nüüd läks lappama… visualiseerimisest unenägudesse. Aga eks see kõik on üks alateadvuse “mäng”. 🙂


Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page